dodano: 2023-06-16 08:42:48 edycja: 2023-06-23 08:21:08 autor: 59 odsłon: 294

Ogłoszenia - 18.06.2023

Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17:45, w tygodniu po Mszach św. wieczornych, w kaplicy przed Eucharystią o godz. 17:45.

W liturgii Kościoła:

W środę - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika nowenna do MBNP o godz. 18:00.

W sobotę - uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W środę swoje imieniny obchodzić będzie posługująca w zakrystii Siostra Alicja, a w sobotę pomagający w parafii ks. kan. Jan Olszewski. Solenizantom już dziś życzymy zdrowia, obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej Zwycięskiej. Msze św. w intencji solenizantów w dniu imienin o godz. 18:00.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla dzieci w czwartek o godz. 17:00, dla młodzieży o godz. 18:00. Okazja do spowiedzi 15 min. przed mszami świętymi.

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać za ofiary wpłacane również na konto parafii.

W przyszłą niedzielę po mszach św. datkiem do puszek będziemy mogli wesprzeć Radio Maryja i TV Trwam.

Katolicka Szkoła Podstawowa Ruchu Światło-Życie im. ks. Franciszka Blachnickiego rozpocznie od 1 września br. działalność w budynku parafii w Kurdwanowie przy ul. Witosa 9 zmieniając swoją dotychczasową lokalizację z os. Jagiellońskiego. Szkoła funkcjonuje od dziewięciu lat. Trwa rekrutacja uczniów do wszystkich klas ! Więcej informacji na stronie: oazowa.pl

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Bożenę Rutkowską, Janinę Krół, Marię Piwowarczyk, Jana Sałakowskiego. Polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, radosnego świętowania, miłego wypoczynku.

16 czerwca 2023r. 23 czerwca 2023r. 59 294