dodano: 2021-12-31 23:32:21 edycja: 2022-01-07 12:37:14 autor: 59 odsłon: 916

Ogłoszenia 2.01.2022

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu w naszej wspólnocie przeniesiona na przyszłą niedzielę po Mszach św.

W czwartek - uroczystość Objawienia Pańskiego, Trzech Króli. Msze św. porządku niedzielnym.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe / jak już informowaliśmy / z przyczyn epidemiologicznych w formie tradycyjnej się nie odbędą. W święto Objawienia Pańskiego na każdej Mszy św. będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii.

Na prośbę parafian, po Mszach św. księża przed ołtarzem będą udzielać kolędowego błogosławieństwa rodzinom i osobom samotnym.

Po Eucharystii w kościele i kaplicy można będzie zabrać do domu wodę święconą / najlepiej przynieść ją do poświecenia w małej butelce /, by przy wspólnej rodzinnej modlitwie pobłogosławić dom, czy mieszkanie.

Datki kolędowe dla ministrantów będą zbierane do puszek przy wyjściu z kościoła.

Dziękujemy za ofiary kolędowe składane na tacę kopertach bądź wpłacane na konto parafii.

Wizyta duszpasterska kapłana możliwa jedynie po wcześniejszym zaproszeniu.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. Spowiedź dzieci, dorosłych oraz adoracja Pana Jezusa w piątek od godz. 17:00.

Msza św. dla uczniów klas VII-ch i VIII-ch przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz dla młodzieży i studentów w piątek o godz. 19:00. Okazja do spowiedzi dla młodzieży od godz. 18:45.

Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8:30. Zapisy w zakrystii, bądź telefonicznie w kancelarii parafialnej.

Parafialny kalendarz na dni Nowego Roku można zabrać ze stolika pod chórem.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: śp. Zofię Marek, Małgorzatę Teichman, Sandrę Kmiecik, Adelę Pietrzak, Antoninę Grabdę, Mariana Nowakowskiego. Polecamy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

Niech dobry Bóg opromienia każdy dzień swoją łaską i błogosławieństwem.

31 grudnia 2021r. 07 stycznia 2022r. 59 916