dodano: 2023-02-24 21:15:16 edycja: 2023-03-03 15:47:41 autor: 59 odsłon: 743

Ogłoszenia - 26.02.2023r.

Z pomocą łaski Bożej rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Prośmy Maryję, naszą patronkę, aby dla naszej wspólnoty parafialnej był to czas błogosławiony, a światło Ducha Świętego towarzyszyło ks. profesorowi Andrzejowi Witko w ich prowadzeniu.

Program rekolekcji: Dziś Msze św. z naukami dla dorosłych. O godz. 10:30 nauka dla dorosłych i dzieci.

Gorzkie Żale z kazaniem rekolekcyjno - pasyjnym w kaplicy św. Teresy o godz. 16:00, po nabożeństwie Msza św. bez kazania, Gorzkie Żale w kościele o godz. 17:00.

W poniedziałek Msze św. z naukami dla dorosłych w kościele o godz. 8:00 i 18:00, nauka dla małżonków, rodziców po wieczornej Mszy. W kaplicy Msza św. z nauką dla dorosłych o godz. 17:00.

We wtorek spowiedź rekolekcyjna w kaplicy i w kościele pół godziny przed Mszami św.

Msze św. z naukami dla dorosłych w kościele o godz. 8:00 i 18:00, po Mszy św. wieczornej nauka dla młodzieży i studentów. W kaplicy Msza św. z nauką dla dorosłych o godz. 17:00.

W środę – zakończenie rekolekcji.

godz. 8:00 Msza św. z nauką dla dorosłych

godz. 15:00 Msza św. dla chorych, starszych z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych, możliwość spowiedzi od godz. 14:30

godz. 17:00 Msza św. z nauką dla dorosłych w kaplicy, /w czasie Mszy św. udzielenie sakramentu namaszczenia chorych osobom starszym i chorym /

godz. 18:00 Nowenna do MBNP godz. 18:15 Msza św. na zakończenie rekolekcji z nauką dla dorosłych, młodzieży i studentów. Taca, wyraz naszej wdzięczności ks. rekolekcjoniście za dar posługi pośród nas będzie zbierana w środę na wszystkich Mszach św.

Program rekolekcji jest wywieszony w gablocie oraz zamieszczony na naszej parafialnej stronie internetowej.

Krąg Biblijny w środę po Mszy św. wieczornej.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Godzina Święta i spotkanie Margaretek naszej parafii o godz. 17:30.

Spowiedź dzieci, oraz adoracja Pana Jezusa w piątek od godz. 17:00. Litania do Serca Pana Jezusa i nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17:30.

Msza św. dla uczniów klas VII-ch i VIII-ch przygotowujących się do sakramentu bierzmowania oraz dla młodzieży i studentów w piątek o godz. 19:00. Po Mszy św. Droga Krzyżowa. Okazja do spowiedzi dla młodzieży od godz. 18:45.

Msze św. w kaplicy: piątek i w sobotę o godz.8:00.

Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w pierwszą sobotę w kościele o godz. 8:00. Po Mszy św. różaniec i 15 minutowa medytacja.

Odwiedziny starszych i chorych parafian z posługa sakramentalną w sobotę od godz. 8:30. Zapisy w zakrystii bądź telefonicznie.

Różaniec w intencji naszej Ojczyzny, Ojca Świętego, Radio Maryja i Telewizji TRWAM w sobotę o godz. 17.30. Po nim Msza Święta.

Zmianka Tajemnic Różańcowych w przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7:00.

Młodzież oazowa od dziś będzie angażować się w oprawę liturgiczną Mszy niedzielnych o godz. 18:00. Po Mszy św. oaza będzie miała swoje spotkania w salce.

Nasza parafia organizuje wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Myślenic w reżyserii Piotra Piechy – aktora Teatru Ludowego, w sobotę 18 marca o godz. 15.15.

Grupa Misterium w tym roku postanowiła wrócić do scenariusza Marcina Kobierskiego, który pomaga zgłębić sens i znaczenie Eucharystii dla naszego chrześcijańskiego życia. Koszt przejazdu: dorośli 12 zł. dzieci, młodzież 5 zł. Można również dojechać we własnym zakresie. Zapisy na wejściówki w zakrystii – ilość ograniczona.

W minionym tygodniu na ogrzewanie zebraliśmy 9600zł. Bóg zapłać.

Wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli, owocnych przeżyć wielkopostnych rekolekcji.

24 lutego 2023r. 03 marca 2023r. 59 743