dodano: 2021-12-31 12:36:46 edycja: 2022-01-07 12:37:34 autor: 59 odsłon: 706

Ogłoszenia na Nowy Rok

W Imię Boże pragniemy rozpocząć nowy 2022 rok. Ten nieznany nam jeszcze czas zawierzamy dobremu Bogu przez ręce Maryi – Świętej Bożej Rodzicielki. Chcemy Ją prosić, by wypraszała nam wszelkie Boże dary i łaski oraz Jego błogosławieństwo. Słowa Aaronowego błogosławieństwa czynimy noworocznymi życzeniami dla całej parafialnej wspólnoty: „Niech Was Pan błogosławi i strzeże. Niech Pan rozpromieni oblicze swe nad Wami, niech Was obdarzy swą łaską. Niech zwróci ku Wam swoje oblicze i niech Was obdarzy pokojem”.

Dzisiaj obchodzimy również Światowy Dzień Modlitwy o Pokój. Niech modlitwa o pokój na świecie, w naszej parafii i w naszych rodzinach towarzyszy nam każdego dnia. Poza modlitwą spróbujmy nieść wszędzie przebaczenie, pojednanie, zgodę, dobroć i miłość.

Parafialny kalendarz na szczęśliwe, błogosławione dni Nowego Roku prosimy zabrać ze stolika pod chórem.

WSZYSTKIM ZA WSZELKIE DOBRO, które stało się udziałem całej parafii w minionym roku mówimy Bóg zapłać.

31 grudnia 2021r. 07 stycznia 2022r. 59 706