dodano: 2022-04-16 16:01:54 edycja: 2022-04-16 16:10:11 autor: 59 odsłon: 460

Wigilia Paschalna - podziękowanie

Drodzy Parafianie !

Dziękujemy WSZYSTKIM za piękno przeżyć tegorocznego Wielkiego Postu, za liczny udział rekolekcjach, w nabożeństwach pasyjnych: gorzkich żalach, drogach krzyżowych – dziękujemy tym, którzy je współtworzyli i prowadzili: dzieciom, młodzieży, dorosłym, Siostrom, Księżom, Pani katechetce Marcie. Księdzu Robertowi za wygłoszone z żarliwością serca kazania pasyjne. Paniom z Zespołu Charytatywnego i Aniołom Dobroci wdzięczni jesteśmy za organizację świątecznych paczek.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do piękna przeżyć Triduum Paschalnego: Księdzu biskupowi Januszowi Mastalskiemu wyrażamy wdzięczność za przewodniczenie obrzędom świętej liturgii, za wygłoszone Słowo Boże, za radość i serdeczność biskupiej posługi pośród nas.

Wielkie Bóg zapłać Księżom kanonikom: Marianowi i Janowi za dyspozycyjną pomomoc sakramentalnej posługi, ks. Sebastianowi – za przygotowanie i czuwanie nad pięknem liturgii, S. Alicji zakrystiance – za dbałość o piękno szat, piękno ołtarza.

S. Przełożonej Zofii – organistce, scholi, chórowi pod dyrekcją p. Szymona Markiewicza - za prowadzenie i przygotowanie śpiewów i oprawę muzyczną.

Przedstawicielom Parafii, Panom Szafarzom, ministrantom, lektorom, oazie. Różom Różańcowym, Radzie Parafialnej.

Panu Stanisławowi Czyżowskiemu, Pani Agnieszce Oleksy za prowadzone komentarze.

Państwu Annie i Mirosławowi Multanie wdzięczni jesteśmy za czystość świątyni.

Dziękujemy Parafianom i Gościom, którzy pomogli w dekoracji kościoła.

Państwu Ewie i Mirosławowi Gołofit – za przygotowanie bardzo wymownej ciemnicy.

Panom: Januszowi i Leszkowi Tomaszewskim – za renowacje figury Pana Jezusa z ołtarzowego krzyża, Panu Piotrowi Dziatkowiec - za konserwację drzewca krzyża.

Paniom: Edycie Kowalik, Dorocie Twardosz, dziękujemy za przygotowanie Grobu Pańskiego z pomocą panów: Bogdana Zawady, Marka Piszczka, Andrzeja Włodarza, Stanisława Gibały, oraz inżyniera światła Pana Kazimierza Widlaka.

Dziękujemy niosącym chorągwie, baldachim.

Wszystkim za wszelkie Dobro. Niech Pan Bóg po stokroć wynagrodzi.

16 kwietnia 2022r. 16 kwietnia 2022r. 59 460