dodano: 2023-04-28 08:50:24 edycja: 2023-05-05 20:59:41 autor: 59 odsłon: 877

Ogłoszenia - 30.04.2023

W liturgii Kościoła: W poniedziałek – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika - Msze św. rano i wieczorem w kaplicy św. Józefa.

Od poniwdziałku nabożeństwa majowe odprawiać będziemy codziennie o godz.17:45, w kaplicy, w poniedziałki, środy i piątki / z wyjątkiem I-go piątku / o godz. 18:45

W przyszłą niedzielę nabożeństwo majowe z procesją wokół kościoła po Mszy św. o godz.10:30.

We wtorek – wspomnienie św. Atanazego, bpa i dra Kościoła

W środę 3 majaUroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski – głównej patronki naszej Ojczyzny. Msze Święte w porządku niedzielnym. Msza św. w intencji Ojczyzny o godz. 12:00.

W środę - nowenna do MBNP połączona z majówką o godz.17:45. W czwartek - wspomnienie św. Floriana, męczennika W piątek - wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera W sobotę - święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i pierwsza sobota miesiąca.

Godzina Święta i spotkanie Margaretek w czwartek o godz. 17:30.

Spowiedź dzieci, dorosłych oraz adoracja Pana Jezusa w piątek od godz. 17:00. Nabożeństwo pierwszopiątkowe wraz z majówką o godz. 17:45.

Msza św. dla uczniów klas VII-ch oraz dla młodzieży i studentów w piątek o godz. 19:00. Okazja do spowiedzi dla młodzieży od godz. 18:45.

Msze św. w kaplicy w piątek i w sobotę o godz.8:00.

Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w pierwszą sobotę w kościele o godz. 8:00. Po Mszy św. różaniec i 15 minutowa medytacja.

Odwiedziny starszych i chorych parafian z posługa sakramentalną w sobotę od godz. 8:30. Zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie do czwartku włącznie.

Msza św. w intencji naszej Ojczyzny, Ojca Świętego, Radio Maryja i Telewizji TRWAM w sobotę o godz. 18.00.

Zmianka Tajemnic Różańcowych za tydzień po Mszy św. o godz. 7:00.

Msza św. dla dzieci klas III-ch z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych w przyszłą niedzielę o godz. 14:00.

Uroczystość I Komunii Świętej dla dzieci ze SP nr 49 w sobotę 13 maja.

Pierwsza spowiedź w piątek 12 maja. Próby od poniedziałku 8 maja. Szczegóły podano rodzicom i dzieciom.

Procesja św. Stanisława bm. z Wawelu na Skałkę w niedzielę 14 maja o godz. 9:00.

Pani Monice Pietruszce, która w dniu dzisiejszym kończy posługę zakrystianki przy kaplicy św. Teresy dziękujemy za wszelką dobroć, życzliwość i sumienność. Od poniedziałku tę posługę podejmie P. Marek Runowski.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Romana Roszkowskiego. Polecamy go Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim życzymy Bożej opieki, błogosławionego tygodnia, maturzystom światła Ducha św. i wymarzonych pytań na egzaminach.

28 kwietnia 2023r. 05 maja 2023r. 59 877