dodano: 2021-09-03 19:42:33 edycja: 2021-09-10 18:46:26 autor: 59 odsłon: 774

W środę - święto Narodzenia NMP

nowenna do MBNP o godz. 18:00

W czwartek - wspomnienie bł. Anieli Salawy

Od dziś wznawiamy odprawianie niedzielnej Mszy św. dla dzieci o godz. 10:30. Prosimy rodziców, by dzieci w miarę możliwości uczestniczyły w niej w ciągu roku szklonego, do sakramentu pokuty przystępowały co miesiąc w pierwszy piątek i dbały o codzienną modlitwę. Planując zajęcia dodatkowe uwzględnijmy możliwość uczestniczenia przez dzieci w nabożeństwach: różańcowych w październiku o godz.17:30, czy w grudniowych roratach o godz. 18:00.

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy w szeregi grup działających przy parafii:

Schola dziecięca swoje próby ma w niedziele o godz. 9:30 w salce. Zapisy do scholii 10 minut przed próbą / kierownictwo p. Agnieszka Korzeniowska i s. Teresa Sokołowska /.

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów z klasy IV i starszych w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

Powakacyjna zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w czwartek po Mszy św. o godz. 18:00. / Opiekun LSO ks. Sebastian Baster /.

Oaza młodzieżowa zaprasza uczniów klasy VII, VIII i starszych. Najbliższe spotkanie i zapisy w piątek po Mszy św. wieczornej w salce. / Moderator ks. Robert Zych /

Osoby dorosłe zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej. / Prowadzenie i opieka duchowa ks. Robert Zych /.

Pragniemy poinformować, że niebawem rozpoczną się przesłuchania osób chętnych /najlepiej dorosłych / do chóru parafialnego. Nie wymagana jest znajomość czytania nut głosem., ani doświadczenie. Przesłuchania indywidualne odbędą się w domu parafialnym. Ich termin zostanie ogłoszony w przyszłą niedzielę. Próby chóru odbywać się będą w poniedziałki o godz. 19:00. Chór poprowadzi Pan Szymon Markiewicz, - pianista, dyrygent i kompozytor z Krakowa – parafianin. Więcej informacji o dyrygencie znajdziemy min. na naszej stronie internetowej.

Osoby zapisane na sobotni spektakl Pogodynka do Myślenic na godz. 17:00 będą wpuszczane z listy „parafia Borek”. Sala teatralna mieści się w Domu Katolickim przy ul. 3 Maja 1a. Dojazd we własnym zakresie

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: śp. Leszka Mirkiewicza, Juliana Kowalskiego. Polecajmy ich Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów.

03 września 2021r. 10 września 2021r. 59 774