dodano: 2021-11-12 15:31:18 edycja: 2021-11-17 17:43:53 autor: 59 odsłon: 660

Ogłoszenia Parafialne – 33 Niedziela Zwykła - 14.11.2021

Dziś obchodzimy V Światowy Dzień Ubogich. Po Mszach św. datkiem do puszek możemy wesprzeć uboższych parafian oraz organizację pomocy ubogim w naszej diecezji.

W liturgii Kościoła:

W środę - wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy nowenna do MBNP o godz. 18:00

W czwartek - wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy

W sobotę - wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, prezbitera

W przyszłą niedzielę – Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

Różaniec za zmarłych z wypominkami dziś i w tygodniu o godz. 17:30.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek, trzeci miesiąca po Mszy św. wieczornej.

Pielgrzymka do Maryjnych sanktuariów w Czernej i Płokach w sobotę 20 listopada. Wyjazd o godz. 11:00, powrót ok. godz.18:00. Zapisy wraz z wpłatą 30 zł. na pokrycie kosztu przejazdu w zakrystii do środy włącznie.

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne parafii.

Ofiary na pomoc migrantom z granicy polsko-białoruskiej za pośrednictwem Caritas Polska możemy składać do skarbon za ławkami do przyszłej niedzieli włącznie.

Dziękujemy Aniołom Dobroci za pomoc Siostrze zakrystiance w sprzątaniu kościoła po demontażu rusztowań.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty: śp. Magdalenę Kosak, Janinę Róg. Polecamy je Bożemu Miłosierdziu: Wieczne odpoczywanie…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy dobrej niedzieli, błogosławionego tygodnia.

12 listopada 2021r. 17 listopada 2021r. 59 660