18 kwietnia , im.: Apoloniusza, Bogusławy,

Ogłoszenia Parafialne -12.12.2021 - 3 Niedziela Adwentu

Dzisiejsza niedziela w liturgii Kościoła to niedziela „Gaudete”- radości, że Pan jest blisko, że przychodzi, by nam udzielać swoich darów i łask.

Roraty od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w sobotę o godz. 8:00. W kaplicy św. Teresy w środę o godz. 17:00.

W liturgii Kościoła:

W poniedziałek - wspomnienie św. Łucji, dziewicy męczennicy.

We wtorek - wspomnienie św. Jana od krzyża, prezbitera i dra Kościoła.

Nowenna do MBNP w środę o godz. 18:00.

Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek /trzeci miesiąca / po roratach.

Spowiedź przedświąteczna w naszej parafii w tym tygodniu pół godziny przed Mszami świętymi.

Odwiedziny chorych i osób starszych przed Świętami w sobotę od godz 9:00. Zgłoszenia w zakrystii lub telefonicznie w godzinach czynnej kancelarii do czwartku włącznie.

Dekoracja kościoła na Święta w najbliższą sobotę od godz. 9:00. Każda pomoc mile widziana. Prosimy i zapraszamy.

Taca z przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na cele inwestycyjne parafii.

Świece Caritas możemy nabyć na stoliku pod chórem. Pobłogosławione opłatki są do nabycia w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Ofiary z opłatków będą przeznaczone na renowację figury naszej Matki Bożej Zwycięskiej.

Jubileusze małżeńskie srebrne i złote celebrować będziemy w drugi dzień Świąt 26 grudnia w czasie uroczystej Mszy św. o godz. 12:00. Zgłoszenia w zakrystii.

Duszpasterskie odwiedziny kolędowe z przyczyn epidemiologicznych w formie tradycyjnej się nie odbędą. W święto Objawienia Pańskiego 6 stycznia na każdej Mszy św. będziemy się modlić o Boże błogosławieństwo dla rodzin naszej parafii.

Bezpłatne warsztaty układania stroików bożonarodzeniowych z pomocą florysty dla wszystkich chętnych w sobotę, w salkach Domu Parafialnego o godz. 10:00. Zapisy telefonicznie i przez stronę internetową Centrum Kultury Podgórza. Zaprasza P. Anna Nazimek, radna Dzielnicy X.

Dziękując za dobroć i ofiarność wszystkim życzymy błogosławionej niedzieli i radości wiary w obliczu zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.