24 kwietnia , im.: Bony, Horacji, Jerzego

Ogłoszenia Parafialne - 12 Niedziela Zwykła 20.06.2021

Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17:45, w tygodniu po Mszach św. wieczornych.

W liturgii Kościoła:

W poniedziałek - wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika

W czwartek - uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela

Spotkanie Zespołu Charytatywnego w środę o godz. 19:00 na plebani.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego dla uczniów Szkoły Podstawowej w czwartek o godz. 17:00, dla młodzieży o godz. 18:00. Po Mszy św. o godz. 17:00 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klasy VII.

W poniedziałek swoje imieniny obchodzić będzie posługująca w zakrystii Siostra Alicja, a w czwartek pomagający w parafii rezydent ks. kan. Jan Olszewski. Solenizantom już dziś życzymy zdrowia, obfitości Bożych łask, opieki Matki Bożej Zwycięskiej Pani. Msza św. w intencji Siostry solenizantki w poniedziałek o godz. 18:00, w intencji ks. Jana w czwartek wieczorem.

Dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać za ofiary wpłacane również na konto parafii, czy przekazywane na tacę w kopertach. Na chwilę obecną instalacja elektryczna w części kościoła i kaplicy została już wymieniona. Przygotowano nowe obwody do doświetlenia wnętrza świątyni jak również rozprowadzano instalację nisko prądową min. pod nowe nagłośnienie. Z zakrystii wyniesiono na zewnątrz kościoła układ pomiarowy i główny wyłącznik prądu. Ponadto wyczyszczono nawy boczne / dolną część /w kościele. Obecnie trwają prace nad przygotowaniem do malowania elementów witrażowych w części prezbiterium.

W przyszłą niedzielę po Mszach św. datkiem do puszek będziemy mogli wesprzeć poszkodowanych przy pożarze mieszkańców Nowej Bialej.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Dorotę Dziwińską, Ewę Nicieję. Polecamy je Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim życzymy wielu łask Bożych, radosnego świętowani, dobrego tygodnia.