17 kwietnia , im.: Anicety, Klary, Rudolfina

Ogłoszenia - Uroczystość Chrystusa Króla- 20.11.2022

Dzisiejsza uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, skłania nas do uznania panowania i władzy Chrystusa zarówno w życiu osobistym chrześcijan jak i całych społeczności.

Różaniec za zmarłych z wypominkami dziś i w tygodniu o godz. 17:30.

Koronka do Bożego Miłosierdzia w piątek o godz. 17:45.

W liturgii Kościoła: W poniedziałek – wspomnienie Ofiarowania NMP. We wtorek – św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, patronki śpiewu i muzyki kościelnej.

Wszystkim tworzącym muzykę i śpiew w naszym kościele i kaplicy: organistce S. Zofii Kozik oraz p. Zdzisławowi Rybce, scholi dziecięcej pod kierownictwem p. Jagody Piwowarczyk, diakoni muzycznej naszej Oazy, chórowi pod dyrekcją p. Szymona Markiewicza, kantorom, muzykom składamy podziękowania i życzenia obfitości Bożych łask i opieki świętej patronki.

W czwartekwspomnienie świętych Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy. W piątek – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy.

Spotkanie trójek klasowych dzieci pierwszokomunijnych w czwartek o godz. 19:00 na plebani.

Chór parafialny zaprasza na uroczystą Mszę św. z okazji 1 rocznicy powstania w najbliższą niedzielę o godz. 12:00.

Ewangelie na 2023 rok – wydawnictwa Edycja św. Pawła będziemy mogli nabyć w przyszłą niedzielę po Mszach św.

Za tydzień rozpoczniemy Adwent. Roraty dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do piątku o godz. 18:00, w soboty o godz. 8:00.

Państwu Annie i Szymonowi Markiewicz dziękujemy za przekazany w darze serca fortepian do sali multimedialnej Domu Parafialnego.

Panu Bogusławowi Zawadzie wdzięczni jesteśmy za wykonanie mebli do dolnej zakrystii.

Wszystkim dziękujemy za ofiary złożone dziś na tacę na cele inwestycyjne parafii. Bóg zapłać za ofiary wpłacane również na konto parafii - przekazywane w formie darowizny.

Nasza parafia organizuje wyjazd rekreacyjno-rekolekcyjny dzieci i młodzieży do Zakopanego w dniach od 28.01 do 01.02.2023. Zakwaterowanie w nowoczesnym ośrodku wypoczynkowym OO. Marianów - Zakopane Cyrhla, pokoje 2,3,4 osobowe. Wśród atrakcji min. wyjście na kręgle, wycieczka na Wiktorówki, zabytki Zakopanego. Koszt z pełnym wyżywieniem i dojazdem 650 zł. Zapisy w zakrystii lub u opiekunów: ks. Sebastiana i S. Teresy do 15 grudnia br.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Józefa Golińskiego i Annę Kękuś. Polecamy ich Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim życzymy miłej niedzieli oraz spokojnego obfitującego w Boże błogosławieństwo i zdrowie tygodnia.