27 kwietnia , im.: Sergiusza, Teofila, Zyty

Wigilia Paschalna - podziękowanie

Drodzy Parafianie !

Dziękujemy WSZYSTKIM za piękno przeżyć tegorocznego Wielkiego Postu, za liczny udział rekolekcjach, w nabożeństwach pasyjnych: gorzkich żalach, drogach krzyżowych – dziękujemy tym, którzy je współtworzyli i prowadzili: dzieciom, młodzieży, dorosłym, Siostrom, Księżom, Pani katechetce Marcie. Księdzu Robertowi za wygłoszone z żarliwością serca kazania pasyjne. Paniom z Zespołu Charytatywnego i Aniołom Dobroci wdzięczni jesteśmy za organizację świątecznych paczek.

Dziękujemy Wszystkim, którzy przyczynili się do piękna przeżyć Triduum Paschalnego: Księdzu biskupowi Januszowi Mastalskiemu wyrażamy wdzięczność za przewodniczenie obrzędom świętej liturgii, za wygłoszone Słowo Boże, za radość i serdeczność biskupiej posługi pośród nas.

Wielkie Bóg zapłać Księżom kanonikom: Marianowi i Janowi za dyspozycyjną pomomoc sakramentalnej posługi, ks. Sebastianowi – za przygotowanie i czuwanie nad pięknem liturgii, S. Alicji zakrystiance – za dbałość o piękno szat, piękno ołtarza.

S. Przełożonej Zofii – organistce, scholi, chórowi pod dyrekcją p. Szymona Markiewicza - za prowadzenie i przygotowanie śpiewów i oprawę muzyczną.

Przedstawicielom Parafii, Panom Szafarzom, ministrantom, lektorom, oazie. Różom Różańcowym, Radzie Parafialnej.

Panu Stanisławowi Czyżowskiemu, Pani Agnieszce Oleksy za prowadzone komentarze.

Państwu Annie i Mirosławowi Multanie wdzięczni jesteśmy za czystość świątyni.

Dziękujemy Parafianom i Gościom, którzy pomogli w dekoracji kościoła.

Państwu Ewie i Mirosławowi Gołofit – za przygotowanie bardzo wymownej ciemnicy.

Panom: Januszowi i Leszkowi Tomaszewskim – za renowacje figury Pana Jezusa z ołtarzowego krzyża, Panu Piotrowi Dziatkowiec - za konserwację drzewca krzyża.

Paniom: Edycie Kowalik, Dorocie Twardosz, dziękujemy za przygotowanie Grobu Pańskiego z pomocą panów: Bogdana Zawady, Marka Piszczka, Andrzeja Włodarza, Stanisława Gibały, oraz inżyniera światła Pana Kazimierza Widlaka.

Dziękujemy niosącym chorągwie, baldachim.

Wszystkim za wszelkie Dobro. Niech Pan Bóg po stokroć wynagrodzi.