loading...
25 października , im.: Ingi, Maurycego, Sambora

Intencje pogrzebowe

+ Danuta Główczak

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 08.01.2022 r. godz. 18.00 od sąsiadki Ireny Sagan

2. 19.01.2022 r. godz. 18.00 od I Róży Różańcowej

+ Maria Rutkiewicz

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 05.01.2022 r. godz. 18.00 od syna Tomka z żoną i wnukiem

2. 15.01.2022 r. godz. 6.30 od Adama i Barbary z rodziną 

3. 28.01.2022 r. godz. 6.30 od kolegów córki Agaty z pracy

4. 12.02.2022 r. godz. 6.30 od Sebastiana Kobieli z rodziną

5. 26.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Filipów z Jasła

6. 04.03.2022 r. godz. 6.30 od Krzysztofa Jania z rodziną

+ Mirosława Miszkiel - Siuta

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 10.01.2022 r. godz. 18.00 od rodziny Pyłko, Czepczor i Władyka

2. 25.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Ferków

3. 03.02.2022 r. godz. 18.00 od sąsiadów z ul. Gorczyna i Niedźwiedziny 

4. 21.02.2022 r. godz. 6.30 od Zofii Gołąb

5. 02.03.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Kowal i Poranek

6. 10.03.2022 r. godz. 6.30 od Ani i Zdziska

7. 14.03.2022 r. godz. 6.30 od Małgorzaty i Janusz Gąsior 

+ Czesław Piech

KAPLICA PW. ŚW. TERESY - UL. GORYCZKOWA

1. 02.01.2022 r. godz. 11.00 od Mieszkańców Bloku 15

2. 03.01.2022 r. godz. 8.00 od Waldemara i Haliny Leszczyńskich

3. 07.01.2022 r. godz. 8.00 od Mieszkańców Bloku 15

4. 10.01.2022 r. godz. 8.00 od Mieszkańców Bloku 15

5. 12.01.2022 r. godz. 8.00 od Elżbiety i Krzysztofa Mosio z rodziną

6. 17.01.2022 r. godz. 8.00 od Danuty Wach i Alojzego Ślęzak z domku w Piwnicznej

7. 21.01.2022 r. godz. 8.00 od Bartka ze Sklepu w Piwnicznej

8. 23.01.2022 r. godz. 8.00 od Mieszkańców Bloku 15

9. 26.01.2022 r. godz. 8.00 od rodziny Toczków w Piwnicznej

10. 30.01.2022 r. godz. 11.00 od Mieszkańców Bloku 15

11. 02.02.2022 r. godz. 17.00 od kolegów Władka, Bronka, Tadka i Adama

12. 04.02.2022 r. godz. 8.00 od Jacka i Joli Stolarzewicz

+ Janina Wątor

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 04.01.2022 r. godz. 18.00 od Marii i Piotra Malików z Uścia Solnego

2. 14.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Czepiec z Zabierzowa

3. 25.01.2022 r. godz. 6.30 od chrześnicy Moniki z rodziną

4. 31.01.2022 r. godz. 6.30 od chrześniaka Pawła z żoną Agnieszką i córkami

5. 10.02.2022 r. godz. 18.00 od syna Andrzeja z córką Leną i Klaudią

6. 11.02.2022 r. godz. 6.30 od chrześniaka Pawła z żoną Agnieszką i córkami

7. 19.02.2022 r. godz. 6.30 od siostry Heni

8. 25.02.2022 r. godz. 6.30 od siostry Zosi z mężem

9. 03.03.2022 r. godz. 6.30 od siostrzeńca Krzysztofa z żoną Asią i dziećmi

10. 11.03.2022 r. godz. 6.30 od siostrzeńca Marka z żoną Ewą i dziećmi

Pozostałe intencje zostaną odprawione w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II 

w Makowie Podhalańskim:

11. Od kuzynów Lusi i Zbyszka z rodziną

12. Od Marii Panuś z rodziną

13. Od Jadwigi Szczyrbak

14. Od rodziny Pawlików

15. Od koleżanek z pracy

+ Monika Miziura

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 29.12.2021 r. godz. 6.30 od koleżanki Moniki

2. 13.01.2022 r. godz. 6.30 od koleżanek i kolegów z placu HALA TARGOWA

3. 22.01.2022 r. godz. 6.30 od koleżanek i kolegów z placu HALA TARGOWA

4. 27.01.2022 r. godz. 6.30 od koleżanek i kolegów z placu HALA TARGOWA

5. 05.02.2022 r. godz. 6.30 od kolegi z pracy Dominika

6. 09.02.2022 r. godz. 18.00 od koleżanki z pracy Gosi

+ Leopold Kmiecik

CMENTARZ UL. ZAWIŁA  ORAZ  KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 01.11.2021 r. godz. 8.00 od syna z żoną /Cmentarz ul. Zwiła/

2. 03.12.2021 r. godz. 19.00 od wnuka z rodziną

3. 11.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Surówka, Kępa, Wróbel

4. 20.01.2022 r. godz. 6.30 od kuzyna Bolesława Kucharskiego z rodziną

5. 28.01.2022 r. godz. 6.30 od Zjazdu „Słoneczko”

6. 05.02.2022 r. godz. 6.30 od sąsiadów Lewińskich

7. 18.02.2022 r. godz. 6.30 od Jadwigi i Daniela Filamowskich

8. 24.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Jankowskich z Grywałdu

9. 05.03.2022 r. godz. 8.00 od chrześniaka Leszka z synami

10. 16.03.2022 r. godz. 18.00 od Haliny i Jarosława

Pozostałe intencje zostaną odprawione w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II w Makowie Podhalańskim:

11. Od Grażyny i Romana Kucharskich

12. Od Kamila z rodziną

13. Od Konrada z rodziną

14. Od Zbigniewa Torby

15. Od Mieczysława Kotuli

16. Od Marii i Władysława Kucharskich

17. Od rodziny Kotula

+ Henryk Kalarus

1. 31.10.2021 r. godz. 15.30 od syna Bogdana z rodziną /Kaplica Cmentarna - ul. Zwiła/

2. 05.11.2021 r. godz. 19.00 od teściów z Bukowskiej Woli /Kościół Parafialny/

+ Anna Maciejaszek

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 31.10.2021 r. godz. 11.30 od męża Tadeusza /Kaplica Cmentarna -  ul. Zwiła/

2. 08.12.2021 r. godz. 17.00 od córki Sylwii z mężem Grzegorzem

3. 31.12.2021 r. godz. 6.30 od Agnieszki i Mieczysława Rojek z rodziną

4. 08.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Kulon

5. 12.01.2022 r. godz. 6.30 od Zofii Migas z rodziną

6. 18.01.2022 r. godz. 6.30 od Heleny Miechowicz z rodziną

7. 24.01.2022 r. godz. 6.30 od Ryszarda Rojek z rodziną

8. 26.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Tokarskich i Krzywoniów

9. 31.01.2022 r. godz. 18.00 od córki Iwony z mężem Patrykiem

10. 04.02.2022 r. godz. 6.30 od kolegów z pracy

11. 10.02.2022 r. godz. 6.30 od Darii i Piotra Kolus z rodziną

12. 15.02.2022 r. godz. 6.30 od Bożeny i Jana Waliczek

13. 23.02.2022 r. godz. 6.30 od wnuka Kamila i wnuczki Wiktorii

14. 28.02.2022 r. godz. 6.30 od wnuczki Nikoli z mamą

15. 04.03.2022 r. godz. 6.30 od wnuczka Dominika

16. 10.03.2022 r. godz. 18.00 od syna Tomasza z żoną Marzeną i córką Oliwią

+ Teresa Krzemień

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 31.10.2021 r. godz. 10.00 od Lucyny i Zdzisława Wójcik z dziećmi /Kaplica Cmentarna -
ul. Zawiła/

2. 30.12.2021 r. godz. 6.30 od Danuty i Jerzego Grzebinoga z dziećmi

3. 08.01.2022 r. godz. 6.30 od Zofii Hondel z córką Anią

4. 22.01.2022 r. godz. 6.30 od sąsiadki Wandy

+ Józefa Pitak

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 26.09.2021 r. godz. 18.00 od Janiny Hojoł

2. 24.12.2021 r. godz. 6.30 od chrześnicy Ewy z Robertem i Patrykiem

3. 30.12.2021 r. godz. 6.30 od Pracowników Banku Spółdzielczego

4. 07.01.2022 r. godz. 6.30 od Pracowników Banku Spółdzielczego

5. 29.01.2022 r. godz. 6.30 od Pracowników Banku Spółdzielczego

6. 07.02.2022 r. godz. 6.30 od Pracowników Banku Spółdzielczego

 

+ Leszek Mirkiewicz

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 13.09.2021 r. godz. 18.00 od żony

2. 18.10.2021 r. godz. 18.00 od syna Mariusza z żoną

3. 07.12.2021 r. godz. 6.30 od rodziny Majów z Bochni

4. 10.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Seredyńskich z Bochni 

5. 21.01.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Seredyńskich z Bochni

6. 29.01.2022 r. godz. 6.30 od firmy STOLAREX

7. 03.02.2022 r. godz. 6.30 od Agnieszki i Marka Rudnik

8. 09.02.2022 r. godz. 6.30 od firmy STOLAREX

9. 15.02.2022 r. godz. 6.30 od kolegów syna Mariusza- Justyny i Szczepana

10. 24.02.2022 r. godz. 6.30 od kolegów syna Mariusza- Dominiki Nawrockiej 

                                               i Mariusza Trzaskalskiego

11. 05.03.2022 r. godz.6.30 od rodziny Tekieli

12. 15.03.2022 r. godz. 6.30 od kolegów i koleżanek syna Mariusza

13. 21.03.2022 r. godz. 6.30 od Łukasza Bartyzela z rodziną

14. 29.03.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Bartyzelów

15. 07.04.2022 r. godz. 18.00 od rodziny Czesak

16. 25.04.2022 r. godz. 6.30 od Jacka i Klaudii Czesak z dziećmi

17. 30.04.2022 r. godz. 6.30 od Andrzeja Czesak z żoną i dziećmi

 

+ Marta Czekaj - pogrzeb 20.08.21

1. 31.12.21 godz.15:00 - w kaplicy św. Teresy - od ojca z żoną

2. 6.06.22 godz.10:30 - od Małgorzaty i Marka Dębskich

3. 29.01.22 godz. 6:30 - od Grzegorza i Macieja Dębskich z rodzinami

4. 4.02.22 godz. 6:30 - od koleżanek z pracy córki Niki

5. 8.02.22 godz. 6:30 - od koleżanek z pracy córki Niki

6. 17.02.22 godz. 6:30 - od koleżanek i kolegów z biura

7. 19.02.22 godz. 6:30 - od koleżanek i kolegów z pracy

8. 26.02.22 godz. 6:30 - od współpracowników

9. 3.03.22 godz. 6:30 - od chrzestnej z mężem

10. 14.03.22 godz. 6:30 - od Zuzanny Kaim

11. 26.03.22 godz. 6:30 - od Pauliny i Jakuba Dąbrowskich

12. 30.03.22 godz. 6:30 - od cioci S. Anety

13. 1.04.22 godz. 6:30 - od cioci Genowefy i Anety Chajda

14. 5.04.22 godz. 6:30 - od Krystyny i Krzysztofa Dymek z Warszawy

15. 9.04.22 godz. 6:30 - od wujka Tadeusza z rodziną

16. 21.04.22 godz. 6:30 - od rodziny Wnęków z Lipnicy Górnej

 

+ Dariusz Kożuch

  1. 07.01.2022 r. godz. 6.30 (od Dionizego i Imiołka z rodziną) 
  2. 08.01.2022 r. godz. 6.30 (od cioci Danusi z rodziną)
  3. 13.01.2022 r. godz. 6.30 (od teściów) 
  4. 15.01.2022 r. godz. 6.30 (od Kuby, Uli, Julka i Olka) 
  5. 17.01.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika i pracowników Soft S.A.)
  6. 18.01.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika i pracowników Soft S.A.)
  7. 20.01.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika i pracowników Soft S.A.)
  8. 22.01.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika i pracowników Soft S.A.)
  9. 27.01.2022 r. godz. 6.30 (od przyjaciół i wychowawcy z klasy licealnej w Częstochowie) 
  10.  29.01.2022 r. godz. 18.00 (od Zbigniewa i Grzegorza Sroka)
  11.  01.02.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika z rodziną) 
  12.  02.02.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika z rodziną)
  13.  03.02.2022 r. godz. 6.30 (od Marcina Wierzbika z rodziną)
  14.  08.02.2022 r. godz. 18.00 (od Marcina Wierzbika z rodziną)

 

+ Rozalia Juszczak

  1. 11.01.2022 r. godz. 6.30 (od córki Haliny i wnuka Adama) 
  2. 12.01.2022 r. godz. 6.30 (od wnuczki Barbary z rodziną) 
  3. 15.01.2022 r. godz. 6.30 (od Jagody i Marcina Piwowarczyków) 
  4. 17.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Żołędziowskich)
  5. 18.01.2022 r. godz. 6.30 (od Danuty Juszczak) 
  6. 20.01.2022 r. godz. 6.30 (od syna Mieczysława z żoną) 
  7. 21.01.2022 r. godz. 6.30 (od wnuka Daniela z rodziną) 
  8. 22.01.2022 r. godz. 6.30 (od wnuka Grzegorza z rodziną) 
  9. 27.01.2022 r. godz. 6.30 (od wnuka Adriana z rodziną) 
  10.  30.01.2022 r. godz. 9.00 (od syna Zbigniewa z rodziną)  
  11.  31.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Piwowarczyków) 

 

+ Anna Korzeń

  1. 01.01.2022 r. godz. 9.00 (od męża)
  2. 04.01.2022 r. godz. 6.30 (od męża) 
  3. 06.01.2022 r. godz. 7.00 (od rodziny Batków i Kaletów z Koźmic Wielkich) 
  4. 08.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Hartabus i Kowal z Pawlikowic)
  5. 10.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Kociołków) 
  6. 11.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Grzybacz) 
  7. 13.01.2022 r. godz. 6.30 (od kuzynki Bronisławy z rodziną) 
  8. 14.01.2022 r. godz. 6.30 (od kuzynek Danuty i Krystyny) 
  9. 16.01.2022 r. godz. 7.00 (od syna Leszka z rodziną) 
  10.  18.01.2022 r. godz. 18.00 (od bratowej Władysławy z rodziną) 
  11.  19.01.2022 r. godz. 6.30 (od Janiny Skraba z rodziną) 

 

+ Anna Nowak

  1. 26.08.2021 r. godz. 6.30 (od męża)
  2. 31.08.2021 r. godz. 18.00 (od syna z żoną) 
  3. 08.11.2021 r. godz. 18.00 (od brata Jana z rodziną) 
  4. 11.11.2021 r. godz. 6.30 (od Marii Jurek) 
  5. 03.12.2021 r. godz. 18.00 (od Jana Jurek) 
  6. 13.12.2021 r. godz. 18.00 (od Stanisławy i Jana Bularz) 
  7. 20.12.2021 r. godz. 18.00 (od Karoliny i Marka Szczyrbak) 
  8. 24.12.2021 r. godz. 6.30 (od koleżanek i kolegów z pracy Mariusza) 
  9. 27.12.2021 r. godz. 6.30 (od koleżanek i kolegów z pracy Mariusza) 
  10.  28.12.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Piszczków z Gaja) 
  11.  30.12.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Piszczków z Gaja) 
  12.  31.12.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Syrków) 
  13.  03.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Syrków) 
  14.  04.01.2022 r. godz. 6.30 (od rodziny Persów) 
  15.  05.01.2022 r. godz. 6.30 (od Ireny Baran z rodziną) 
  16.  07.01.2022 r. godz. 6.30 (od chrześniaka Macieja) 

+ Krystyna Popczyńska

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 08.09.2021 r. godz. 6.30 od produkcji firmy ABM

2. 29.09.2021 r. godz. 18.00 od brata Marka z rodziną

3. 22.12.2021 r. godz. 6.30 od rodziny Kopta

4. 05.01.2022 r. godz. 6.30 od Marii Kosek

5. 15.01.2022 r. godz. 6.30 od sąsiadów Borowieckich

6. 21.01.2022 r. godz. 6.30 od chrześniaka Pawła Piwowarczyka z rodziną

7. 26.01.2022 r. godz. 6.30 od Teresy i Adama Migdał i Marii Chowaniec

8. 07.02.2022 r. godz. 18.00 od brata Janusza z rodziną

9. 12.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Suchoniów

10. 18.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Mianowskich

11. 21.02.2022 r. godz. 6.30 od chrześniaka Marcina z rodziną Piwowarczyków

+ Franciszek Koczwara

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 08.09.2021 r. godz. 18.00 od żony

2. 01.10.2021 r. godz. 6.30 od córki Ewy z mężem

3. 18.12.2021 r. godz. 6.30 od wnuków: Kerry, Emilki i Tomka

4. 04.01.2022 r. godz. 6.30 od Zofii Nawały z rodziną 

5. 14.01.2022 r. godz. 6.30 od siostry Anny

6. 20.01.2022 r. godz. 6.30 od Marzeny i Macieja Szewczyk z rodziną

7. 25.01.2022 r. godz. 6.30 od Lucyny i Grzegorza Szewczyk z rodziną

8. 03.02.2022 r. godz. 18.00 od Lilianny i Jacka Czarnickich z rodziną 

9. 11.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Owców

10. 17.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Mastków

11. 22.02.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Mazur

12. 01.03.2022 r. godz. 6.30 od chrześnicy Renaty z rodziną

13. 05.03.2022 r. godz.6.30 od siostry Marysi z rodziną

14. 09.03.2022 r. godz. 6.30 od Zofii i Stanisława Galów

15. 16.03.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Galów

16. 19.03.2022 r. godz. 6.30 od siostrzeńca Jurka z rodziną

17. 24.03.2022 r. godz. 6.30 od Stefanii Koczwara z rodziną z Czułowa

18. 29.03.2022 r. godz. 6.30 od sąsiadów Salików i Szwajdów

19. 04.04.2022 r. godz. 18.00 od bratanka Mariusza z rodziną

20. 06.04.2022 r. godz. 6.30 od rodziny Dutków

Pozostałe intencje zostaną odprawione w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II w  Makowie Podhalańskim:

21. od rodziny Mastków

22. od Zofii i Stanisława Galów

23. od rodziny Galów

24. od Marii i Leszka z rodziną

25. od Właścicieli i Współpracowników firmy KOEL

26. od Barbary i Stanisława Bałów

27. od Marii Bałys

28. od Danuty i Janusza Hajduga z rodziną

29. od rodziny Marasików

30. od rodziny Rzepów

31. od Józefy i Józefa Wojas

32. od koleżanki Mirki z rodziną

33. od Andrzeja Baster i Danuty Janasik z rodzinami

+ Czesław Karpierz

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 25.08.2021 r. godz. 18.00 od mamy

2. 15.09.2021 r. godz. 6.30 od siostry Barbary z mężem i rodziną

3. 17.12.2021 r. godz. 6.30 od siostry Ireny z mężem i rodziną

4. 03.01.2022 r. godz. 6.30 od siostry Zofii z mężem i rodziną

5. 13.01.2022 r. godz. 6.30 od brata Andrzeja z żoną i rodziną

6. 19.01.2022 r. godz. 6.30 od brata Józefa z żoną i rodziną

7. 24.01.2022 r. godz. 6.30 od chrześnicy Sylwii z Pcimnia

8. 01.02.2022 r. godz. 18.00 od brata Sylwka z żoną i rodziną

9. 10.02.2022 r. godz. 6.30 od siostry Heleny z rodziną

10. 14.02.2022 r. godz. 6.30 od siostry Marysi z mężem i rodziną

11. 25.02.2022 r. godz. 6.30 od kuzynki Danuty z mężem z Scinawki Średniej

12. 28.02.2022 r. godz. 6.30 od siostry Ani z rodziną

13. 04.03.2022 r. godz. 6.30 od brata Janka z zoną i rodziną

14. 08.03.2022 r. godz. 6.30 od kuzynki Jadwigi Świerk z rodziną

15. 14.03.2022 r. godz. 18.00 od kuzynki Bogusławy z rodziną

16. 18.03.2022 r. godz. 6.30 od kuzyna Marka z rodziną

17. 22.03.2022 r. godz. 6.30 od syna Tomasza i córek: Agnieszki i Andżeliki z rodziną

18. 28.03.2022 r. godz. 6.30 od kuzyna Roberta Szczypki z rodziną

19. 31.03.2021 r. godz. 6.30 od kuzyna Roberta Szczypki z rodziną

20. 04.04.2022 r. godz. 6.30 od wnuczka Marcela 

21. 07.04.2022 r. godz. 18.00 od syna Tomasza i córek: Agnieszki i Andżeliki z rodziną

Pozostałe intencje zostaną odprawione w Domu Księży Emerytów im. Jana Pawła II

 w  Makowie Podhalańskim:

1. od Lucyny i Franciszka Łabuz z Mszany Dolnej

2. od rodziny Obajtek z Węglówki

3. od Jurka i Magdaleny Obajtek

4. od Małgorzaty i Zdzisława Salnów z Gaja

5. od Eweliny i Piotr Rosiek z Gaja

6. od Wacława i Agaty Szczypka z rodziną

7. od Józefa i Barbary Szczypka z rodziną

8. od Tadeusza Motyki z rodziną

9. od Janusza Świątek z rodziną

10. od Pracowników firmy INTERTECTO

11. od Pracowników firmy INTERTECTO

12. od Agaty i Stanisława Stożek z rodziną

13. od kolegi Adama Płoskonka z rodziną

14. od sąsiadów z osiedla Michalaki z Kasinki Małej 

15. od sąsiadów z osiedla Michalaki z Kasinki Małej

16. od kolegi Staszka Majerczyka z rodziną

+ Łucja Kowal

KOŚCIOŁ PARAFIALNY - UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 19.07.2021 r. godz. 6.30 od sąsiadów Curyło

2. 16.08.2021 r. godz. 18.00 od rodziny Michtów z Kaliny

3. 17.09.2021 r. godz. 6.30 od Janiny Nowak z rodziną i rodziny Strojów

4. 15.10.2021 r. godz. 6.30 od Musiałów i Cieślików

5. 10.12.2021 r. godz. 6.30 od Czesławy z rodziną

6. 13.12.2021 r. godz. 6.30 od Stanisławy z rodziną

7. 16.12.2021 r. godz. 6.30 od Gąsiorów z rodziną

8. 20.12.2021 r. godz. 6.30 od Janiny Mastrzykowskiej z wnukami

9. 29.12.2021 r. godz. 6.30 od Alicji i Leszka Nowaków z rodziną

+ Maria Tarczyńska

Kościół Parafialny ul. Zakopiańska 86 - 07.07.2021 r.  godz. 18.00 - od Jana Twardosz

Kaplica p.w. św. Teresy - ul. Goryczkowa - 08.12.2021 r. godz. 8.00
                                                                                          - od pracowników firmy TAKBUD

+ Waleria Szczęsny

KOŚCIOŁ PARAFIALNY UL. ZAKOPIAŃSKA 86

1. 06.08.2021 r. godz. 6.30 od córki Jolanty i zięcia Sylwestra z rodziną

2. 03.09.2021 r. godz. 18.00 od córki Jolanty i zięcia Sylwestra z rodziną

3. 10.09.2021 r. godz. 6.30 od brata Stanisława z rodziną

4. 08.10.2021 r. godz. 6.30 od brata Aleksandra z rodziną

5. 29.10.2021 r. godz. 6.30 od brata Antoniego z żoną

6. 19.11.2021 r. godz. 6.30 od synowej i wnuków

7. 01.12.2021 r. godz. 6.30 od bratanicy Kazimiery z rodziną

8. 09.12.2021 r. godz. 6.30 od bratowej i rodziny Paryżów

9. 16.12.2021 r. godz. 18.00 od wnuka Daniela z rodziną

10. 17.12.2021 r. godz. 6.30 od Teresy i Jacka Boryło

11. 22.12.2021 r. godz. 6.30 od Anety i Mirosława Bukowiec z dziećmi

12. 23.12.2021 r. godz. 6.30 od Beaty i Bogusława Bukowiec z dziećmi

13. 28.12.2021 r. godz. 6.30 od Beaty i Janusz Piechura z dziećmi

KAPLICA P.W. ŚW. TERESY – UL. GORYCZKOWA

1. 10.11.2021 r. godz. 17.00 od Bronisławy Bukowiec z Rajbrotu

2. 22.11.2021 r. godz. 17.00 od Anny i Andrzeja Trojan z rodziną

3. 29.11.2021 r. godz. 17.00 od przyjaciela Adama z rodziną

4. 04.12.2021 r. godz. 8.00 od przyjaciela Adama z rodziną

5. 10.12.2021 r. godz. 17.00 od przyjaciela Adama z rodziną

6. 15.12.2021 r. godz. 17.00 od przyjaciela Adama z rodziną

7. 20.12.2021 r. godz. 17.00 od przyjaciela Adama z rodziną

8. 22.12.2021 r. godz. 17.00 od przyjaciela Adama z rodziną

+ Ewa Nicieja 

  1. 30.06.2021 r. godz. 18.00 (od siostry) 
  2. 13.07.2021 r. godz. 6.30 (od Katarzyny z rodziną) 
  3. 21.07.2021 r. godz. 18.00 (od chrześnicy Doroty z rodziną) 
  4. 28.08.2021 r. godz. 6.30 (od córki Anny z mężem) 
  5. 13.09.2021 r. godz. 18.00 (od wnuków)
  6. 30.10.2021 r. godz. 6.30 (od córki Moniki z rodziną) 
  7. 18.11.2021 r. godz. 6.30 (od córki Moniki z rodziną) 
  8. 20.11.2021 r. godz. 6.30 (od wnuka Oskara) 
  9. 23.11.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Stoczków) 
  10.  29.11.2021 r. godz. 6.30 (od Zofii Trzaska) 
  11.  02.12.2021 r. godz. 6.30 (od szwagra Adama z rodziną)
  12.  03.12.2021 r. godz. 6.30 (od syna Jarosława) 
  13.  08.12.2021 r. godz. 6.30 (od Sylwii Nalepy z rodziną) 
  14.  09.12.2021 r. godz. 6.30 (od Zofii i Pawła Gucwów z dziećmi) 
  15.  10.12.2021 r. godz. 18.00 (od rodziny Miśkiewiczów) 
  16.  11.12.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Derendów) 

 

+   Dorota Dziwińska

Kościół MB Zwycięskiej 

  1. 06.11.2021 r. godz. 6.30 (od siostry z mężem i synem) 
  2. 09.12.2021 r. godz. 18.00 (od partnera i sióstr) 

Kaplica św. Teresy 

  1. 15.08.2021 r. godz. 11.00 (od koleżanek i kolegów z firmy METALOPLAST) 
  2. 13.10.2021 r. godz. 17.00 (od koleżanek i kolegów z firmy METALOPLAST) 
  3. 22.10.2021 r. godz. 17.00 (od koleżanek i kolegów z firmy METALOPLAST) 
  4. 25.10.2021 r. godz. 17.00 (od koleżanek i kolegów z firmy METALOPLAST) 
  5. 29.10.2021 r. godz. 17.00 (od rodziny Migdałów) 
  6. 03.11.2021 r. godz. 17.00 (od koleżanki Teresy) 

 

+  Henryk Wybraniec

KAPLICA P.W. ŚW. TERESY 

1. 29.06.2021 r. godz. 19.00 od rodziny Mirochnów i Kowalów

2. 08.10.2021 r. godz. 17.00 od Teresy i Stanisława Mirochna

3. 11.10.2021 r. godz. 17.00 od rodziny Kolbiarzów

4. 20.10.2021 r. godz. 17.00 od cioci Józi

5. 27.10.2021 r. godz. 17.00 od rodziny Kurków

6. 06.11.2021 r. godz. 8.00 od Krystyny i Tadeusza Szarek z rodziną

7. 24.11.2021 r. godz. 17.00 od rodziny Pniaczek z Myślenic

8. 01.12.2021 r. godz. 17.00 od teściów

 

+ Marian Grzywacz 

  1. 13.09.2021 r. godz. 6.30 (od Wiesława Bogacza z rodziną) 
  2. 20.09.2021 r. godz. 6.30 (od kolegi Zbigniewa) 
  3. 27.09.2021 r. godz. 6.30 (od Stanisławy i Jana Stelmach)
  4. 04.10.2021 r. godz. 6.30 (od Marii i Stefana Aksamit) 
  5. 06.10.2021 r. godz. 6.30 (od chrześniaka Jana z rodziną) 
  6. 11.10.2021 r. godz. 6.30 (od Iwony i Kazimierza Kaja z rodziną) 
  7. 13.10.2021 r. godz. 6.30 (od Haliny i Mariana Kaja z rodziną) 
  8. 18.10.2021 r. godz. 6.30 (od Stanisława Kaja) 
  9. 20.10.2021 r. godz. 6.30 (od Janiny Sowy) 
  10.  22.10.2021 r. godz. 6.30 (od sąsiadów Maliszewskich) 
  11.  25.10.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Królów) 
  12.  28.10.2021 r. godz. 6.30 (od pracowników firmy Erpol)
  13.  30.10.2021 r. godz. 6.30 (od Adama i Bożeny Matusik) 
  14.  25.11.2021 r. godz. 18.00 (od Mirosławy i Stanisława Satoła) 

 

+ Roman Popek

Kaplica św. Teresy 

  1. 27.09.2021 r. godz. 19.00 (od rodziny Biel) 
  2. 06.10.2021 r. godz. 17.00 (od rodziny Króżlów z Łysej Góry) 
  3. 10.10.2021 r. godz. 8.00 (od rodziny Gurgulów i Sajdaków z Tarnowa) 
  4. 17.10.2021 r. godz. 8.00 (od rodziny Galosów) 
  5. 18.10.2021 r. godz. 17.00 (od pracowników firmy Krakpis z ul. Zbrojarzy) 
  6. 19.11.2021 r. godz. 17.00 (od rodziny Pasek)
  7. 14.11.2021 r. godz. 11.00 (od rodziny Kłosów) 

 

+ Stanisława Brzęk 

  1. 01.06.2021 r. godz. 18.00 (od koleżanek i kolegów z pracy córki) 

 

+ Zbigniew Nawrocki 

Kościół Matki Bożej Zwycięskiej

1.    24.09.2021 r. godz. 6.30 (od szwagra Janusza z rodziną)

2.    02.10.2021 r. godz. 6.30 (od szwagra Zbigniewa z rodziną)

3.    30.10.2021 r. godz. 6.30 (od teściów i szwagra Włodzimierza)

4.    01.11.2021 r. godz. 7.00 (od chrześniaka Michała)

5.    03.11.2021 r. godz. 6.30 (od Marii i Stanisława Flak)

6.    11.11.2021 r. godz. 6.30 (od Dominiki i Filipa)

7.    12.11.2021 r. godz. 6.30 (od Bartłomieja)

8.    13.11.2021 r. godz. 6.30 (od Marty i Piotra)

Kaplica św. Teresy

9.    15.08.2021 r. godz.  8.00 (od rodziny Wierdaków)

10.  16.08.2021 r. godz. 19.00 (od Luizy Dolińskiej)

11.  18.08.2021 r. godz.  19.00 (od Teresy Płanety)

12.  20.08.2021 r.  godz. 19.00 (od Basi i Andrzeja)

13.  23.08.2021 r. godz.  19.00 (od Pracowników Przychodni Dębniki)

14.  27.08.2021 r. godz.  19.00 (od Pracowników Przychodni Dębniki)

15.  29.08.2021 r. godz. 8.00 (od Pracowników Przychodni Dębniki)

16.  06.09.2021 r. godz. 19.00 (od Poradni Pulmonologicznej)

17.  10.09.2021 r. godz. 19.00 (od rodziny Przytułów)

18.  20.09.2021 r. godz. 19.00 (od Barbary Kęska) 

19.  22.09.2021 r. godz. 19.00 (od Janusza Bobeli z rodziną) 

 

+ Czesław Talaga

  1. 28.09.2021 r. godz. 6.30 (od Wiceprzewodniczącego Rady Miasta i Gminy Skawina Ryszarda Majdzika)
  2. 30.09.2021 r. godz. 6.30 (od Piotra i Teresy Tondera)
  3. 02.10.2021 r. godz. 6.30 (od bratanka Pawła)
  4. 16.10.2021 r. godz. 6.30 (od bratowej Anny(
  5. 21.10.2021 r. godz. 6.30 (od brata Józefa z rodziną)
  6. 23.10.2021 r. godz. 6.30 (od siostrzeńca Andrzeja ze Stróży)
  7. 04.11.2021 r. godz. 6.30 (od Józefa i Małgorzaty Bylica)
  8. 13.11.2021 r. godz. 18.00 (od Marszałka Województwa Małopolskiego
    Witolda Kozłowskiego)
  9. 16.11.2021 r. godz. 6.30 (od Związku Więźniów Politycznych Stanu Wojennego)
  10. 19.11.2021 r. godz. 6.30 (od Anny i Antoniego Bylica z Krzęcina)
  11. 20.11.2021 r. godz. 18.00 (od kolegów Więźniów Politycznych z Andrychowa i Wadowic)
  12. 25.11.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  13. 27.11.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  14. 01.12.2021 r. godz. 18.00 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  15. 03.12.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  16. 07.12.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  17. 15.12.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)
  18. 21.12.2021 r. godz. 6.30 (od Cechu Rzemiosł Drzewnych i innych Zwodów)

 

+ Elżbieta Barańska 

1. 16.10.2021 r. godz. 6.30 (od córki i wnuka)

2. 21.10.2021 r. godz. 6.30 (od synowej i wnuka Roberta z żoną i prawnuczkiem)

3. 23.10.2021 r. godz. 6.30 (od wnuka Jarosława z żoną) 

4. 26.10.2021 r. godz. 6.30 (od sąsiadki Kazimiery Cygan z rodziną) 

5. 27.10.2021 r. godz. 6.30 (od sąsiadów Haliny i Czesława z rodziną) 

6. 19.11.2021 r. godz. 18.00 (od rodziny Górali) 

 

+ Krystyna Szwajda 

  1. 11.07.2021 r. godz. 8.00 (od Roberta Calik z rodziną) 
  2. 12.07.2021 r. godz. 19.00 (od siostry Marii i Pawła z rodziną) 
  3. 19.07.2021 r. godz. 19.00 (od Wojciecha i Kingi) 
  4. 21.07.2021 r. godz. 19.00 (od XII Róży Niewiast) 
  5. 23.07.2021 r. godz. 19.00 (od Mariusza i Janusza z rodziną) 
  6. 28.07.2021 r. godz. 19.00 (od bratowej Heleny Rozum) 
  7. 30.07.2021 r. godz. 19.00 (od Renaty Jagielskiej z dziećmi) 
  8. 01.08.2021 r. godz. 8.00 (od Beaty i Bogdana Rozum) 
  9. 02.08.2021 r. godz. 19.00 (od Adama Śmiecha z rodziną) 
  10.  04.08.2021 r. godz. 19.00 (od Edyty Śmiekuś z rodziną) 
  11.  08.08.2021 r. godz. 8.00 (od Wiesławy Śmiech z mężem) 
  12.  09.08.2021 r. godz. 19.00 (od sąsiadów Marii i Franciszka Koczwarów) 
  13.  13.08.2021 r. godz. 19.00 (od sąsiadów Przytułów) 

 

+ Stanisław Wawrzyniec 

  1. 05.07.2021 r. godz. 19.00 (od żony z rodziną) - kaplica św. Teresy 

 

+ Edward Pawlik

  1. 18.09.2021 r. godz. 6.30 (od Doroty Wątor z synem)
  2. 25.09.2021 r. godz. 6.30 (od Marii Panuś z rodziną)
  3. 29.09.2021 r. godz. 6.30 (od Anny Karamańskiej i Haliny Knecht ze Skawiny)
  4. 08.10.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Kucharczyków)
  5. 14.10.2021 r. godz. 6.30 (od Lucyny z rodziną)
  6. 15.10.2021 r. godz. 18.00 (od syna Janusza z rodziną)
  7. 19.10.2021 r. godz. 6.30 (od Ewy, Bogusława i Adama)
  8. 22.10.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Anny z Kęt)
  9. 24.10.2021 r. godz. 18.00 (od syna Andrzeja z rodziną)
  10. 26.10.2021 r. godz. 6.30 (od Stanisława Cichoń)
  11. 29.10.2021 r. godz. 6.30 (od Piotra Cichonia z rodziną)
  12. 04.11.2021 r. godz. 18.00 (od syna Krzysztofa z rodziną)
  13. 09.11.2021 r. godz. 6.30 (od wnuka Wojciecha z rodziną)
  14. 13.11.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny Stanowskich)

 

+ Maria Gruszkowska 

  1. 14.06.2021 r. godz. 19.00 (od Urszuli i Andrzeja) - kaplica św. Teresy 
  2. 25.06.2021 r. godz. 19.00 (od Marii Gruszkowskiej) - kaplica św. Teresy  
  3. 30.06.2021 r. godz. 19.00 (od Lidii i Katarzyny) - kaplica św. Teresy 
  4. 04.07.2021 r. godz. 8.00 (od bratanic Mariana) - kaplica św. Teresy 

 

+ Barbara Sosin 

  1. 18.09.2021 r. godz. 6.30 (od sąsiadów Kochniarczyk) 
  2. 21.09.2021 r. godz. 6.30 (od Bożeny z rodziną) 
  3. 23.09.2021 r. godz. 6.30 (od Danuty z rodziną) 
  4. 24.09.2021 r. godz. 6.30 (od mamy Zofii Sosin) 

 

+ Zbigniew Leśniak

  1. 16.09.2021 r. godz. 6.30 (od Agnieszki Błaszczyk z rodziną) 

 

+ Barbara Woźny 

  1. 07.09.2021 r. godz. 6.30 (od siostry Haliny z rodziną) 
  2. 09.09.2021 r. godz. 6.30 (od siostry Haliny z rodziną) 
  3. 10.09.2021 r. godz. 6.30 (od Michała z rodziną) 
  4. 11.09.2021 r. godz. 6.30 (od rodziny z Bęczarki) 
  5. 13.09.2021 r. godz. 18.00 (od rodziny z Bęczarki) 
  6. 16.09.2021 r. godz. 6.30 (od siostry Marysi z rodziną) 
  7. 17.09.2021 r. godz. 6.30 (od sąsiadki Barbary)

 

+ Rozalia Bała 

  1. 04.05.2021 r. godz. 18.00 (od brata Stanisława) 
  2. 11.06.2021 r. godz. 19.00 (od sąsiadów) - kaplica św. Teresy 

 

+ Barbara Kubik 

  1. 29.09.2021 r. godz. 18.00 (od męża i córki) 
  2. 30.09.2021 r. godz. 18.00 (od męża i córki) 
  3. 01.10.2021 r. godz. 6.30 (od Danuty i Henryka Cichoń) 
  4. 02.10.2021 r. godz. 6.30 (od Lucyny z rodziną) 
  5. 05.10.2021 r. godz. 6.30 (od sióstr Haliny, Danuty, Jadwigi) 
  6. 06.10.2021 r. godz. 6.30 (od sióstr Haliny, Danuty, Jadwigi)
  7. 07.10.2021 r. godz. 6.30 (od sióstr Haliny, Danuty, Jadwigi) 
  8. 08.10.2021 r. godz. 6.30 (od Tomasza i Basi Paluch z rodziną) 
  9. 09.10.2021 r. godz. 6.30 (od Tomasza i Basi Paluch z rodziną) 
  10. 12.10.2021 r. godz. 6.30 (od Małgorzaty i Marty z rodzinami) 
  11. 14.10.2021 r. godz. 18.00 (od rodziny Ziółkowskich) 
  12. 15.10.2021 r. godz. 6.30 (od Marty Michałowskiej z rodziną) 
  13. 16.10.2021 r. godz. 6.30 (od Izabeli Dębskiej z rodziną) 
  14. 17.10.2021 r. godz. 7.00 (od rodziny Klimasów z Lubnia) 
  15. 18.10.2021 r. godz. 6.30 (od Haliny i Marka) 
  16. 26.10.2021 r. godz. 18.00 (od rodziny Janiszewskich)  

 

+ Adam Pyłko

  1. 05.10.2021 r. godz. 18.00 ( od rodziny Miszkiel)
  2. 10.10.2021 r. godz. 18.00 (od sąsiadów Fijoł)
  3. 15.10.2021 r. godz. 18.00 (od pracowników Kliniki Nefrologii) 
  4. 31.10.2021 r. godz. 18.00 (od sanitariuszy i opiekunów medycznych Kliniki Nefrologii)


Msze św:

Dni powszednie: 6:30 18:00
Kaplica św. Teresy: pn, śr, pt: V-IX 19.00 / X-IV 17.00

Niedziele święta: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00. Kaplica 8:00 , 11:00

Ofiary na cele
inwestycyjne parafii

Kraków-Borek Fałęcki

Parafia Matki Bożej Zwycięskiej

ul. Zakopiańska 86, 30‑418 Kraków
+48 12 268 11 10
borek@eparafia.pl

KANCELARIA PARAFIALNA

Pn. / Śr. 15.30 - 16.30
Wt / Czw. 16.00 - 17.00; Pt. 9.30 - 11.00;

Biuro Administracji Cmentarza czynne codziennie w godzinach posługi Kancelarii Parafialnej.

tel. +48 12 268 11 10
Kompania Twórcza - projektowanie stron, logo, obsługa graficzna, programowanie w internecie