28 marca , im.: Anieli, Kasrota, Soni

Ogłoszenia 23 Niedziela Zwykła - 4.09.2022

Dziś pierwsza niedziela miesiąca, po Mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu.

W liturgii Kościoła :

W czwartek - święto Narodzenia NMP

W piątek - wspomnienie bł. Anieli Salawy

Od dziś wznawiamy odprawianie niedzielnej Mszy św. dla dzieci o godz. 10:30. Prosimy rodziców, by dzieci w miarę możliwości uczestniczyły w niej w ciągu roku szklonego, do sakramentu pokuty przystępowały co miesiąc w pierwszy piątek i dbały o codzienną modlitwę. Planując zajęcia dodatkowe uwzględnijmy możliwość uczestniczenia przez dzieci w nabożeństwach: różańcowych w październiku o godz.17:30, czy w grudniowych roratach o godz. 18:00.

Dzieci, młodzież i dorosłych zapraszamy w szeregi grup działających przy parafii.

Schola dziecięca swoje próby ma w niedziele o godz. 9:30 w salce.

Spotkanie dla kandydatów na ministrantów z klasy IV i starszych w niedzielę po Mszy św. o godz. 10:30.

Zbiórka wszystkich ministrantów i lektorów w sobotę o godz. 10:00.

Oaza młodzieżowa zaprasza uczniów klasy VII, VIII i starszych. Najbliższe spotkanie i zapisy w piątek po Mszy św. wieczornej w salce.

Osoby dorosłe zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

Próby chóru odbywają się w poniedziałki, w salce o godz. 20:00.

Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę po Mszy św. wieczornej.

Wyjazd autokarem na Pielgrzymkę Rodzin do Kalwarii w przyszłą niedzielę z parkingu przy kościele o godz. 6:45. Powrót ok. godz. 15:00. Koszt przejazdu 30 zł. Zapisy jeszcze dziś w zakrystii.

Pragniemy poinformować, że Komunię Św. na dłoń w niedziele i święta udzielamy przy nawach bocznych, w tygodniu przy nawie od strony zakrystii. Komunia do ust udzielana jest na środku przed ołtarzem. /Te informacje nie będą już podawane przy każdej Mszy świętej /.

13 października, w czasie nabożeństwa fatimskiego, w naszej parafii będziemy mogli dokonać aktu zawierzenia siebie Maryi. Przypominamy, że ramach przygotowania należy odprawić w domu 33-dniowe rekolekcje. / Najpóźniej można zacząć je 8 września w Narodzenie NMP, by skończyć przed 13 października /. Szczegóły tej inicjatywy są dostępne na stronie www.oddanie33.pl.

W minionym tygodniu pożegnaliśmy z naszej wspólnoty parafialnej śp. Jacka Ślęzaka. Polecamy go Bożemu Miłosierdziu.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych.