loading...
29 maja , im.: Benity, Maksymiliana, Teodozji

Ogłoszenia Parafialne - Poniedziałek Wielkanocny

Dziś w drugi dzień Świąt Zmartwychwstania Pańskiego. W dni oktawy paschalnej przeżywamy radość z faktu, że Jezus zmartwychwstał, żyje i działa wśród nas.  Z racji oktawy w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  • W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszach św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Miłosierdzia Bożego.
  • Nowenna do Miłosierdzia Bożego codziennie o godz. 17:45.
  • Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocyw środę o godz. 18:00.             
  • Dziękujemy wszystkim za piękno przeżyć tegorocznego Wielkiego Postu, za liczny udział w nabożeństwach pasyjnych: gorzkich żalach, drogach krzyżowych – dziękujemy tym, którzy je współtworzyli i prowadzili: dzieciom, młodzieży, dorosłym, Siostrom, Księżom, Pani katechetce Marcie. Księdzu Sebastianowi za wygłoszone       z żarliwością serca kazania pasyjne. Paniom z Zespołu Charytatywnego i Aniołom Dobroci wdzięczni jesteśmy za  organizację świątecznych paczek.
  • Dziękujemy Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do piękna przeżyć Triduum Sacrum: Księżom sprawującym liturgię szczególnie koordynatorowi ks. Sebastianowi Basterowi. Panu Bogusławowi Zawadzie, kościelnemu, Pani Janinie Rozum, organistce, / w zastępstwie za Siostry / przedstawicielom Parafii, Panom Szafarzom, ministrantom, lektorom, oazie.
  • Państwu Annie i Mirosławowi Multanie  wdzięczni jesteśmy za czystość świątyni.
  • Dziękujemy parafianom i gościom, którzy pomogli w dekoracji kościoła     Szczególne słowa podzięki dla Panów: Leszka Krzyworzeki, Tadeusza Liszki, Andrzeja Włodarza, Marka Piszczka i Bogdana Zawady za przygotowanie ciemnicy  i grobu Pańskiego z pomocą Sióstr: Izabeli Palka i Lucyny Semik / z Domu Prowincjalnego / i księdza Sebastiana i Konrada. Pani Renacie Bizoń dziękujemy        za piękne kompozycje kwiatów.
  • Wdzięczni jesteśmy  odważnym Aniołom za doświetlenie krzyża na wieży.
  • W minionym tygodniu pożegnaliśmy śp. Ewę Piwowarczyk, Annę Słotołowicz, Marię Aston.  Polecamy je  Bożemu Miłosierdziu.
  • Wszystkim serdecznie pozdrawiamy i życzymy obfitości Bożych darów Zmartwychwstałego Pana.


Msze św:

Dni powszednie: 6:30 18:00
Kaplica św. Teresy: pn, śr, pt: V-IX 19.00 / X-IV 17.00

Niedziele święta: 7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00. Kaplica 8:00 , 11:00

Ofiary na cele
inwestycyjne parafii

Kraków-Borek Fałęcki

Parafia Matki Bożej Zwycięskiej

ul. Zakopiańska 86, 30‑418 Kraków
+48 12 268 11 10
borek@eparafia.pl

KANCELARIA PARAFIALNA

Pn. / Śr. 15.30 - 16.30
Wt / Czw. 16.00 - 17.00; Pt. 9.30 - 11.00;

Biuro Administracji Cmentarza czynne codziennie w godzinach posługi Kancelarii Parafialnej.

tel. +48 12 268 11 10
Kompania Twórcza - projektowanie stron, logo, obsługa graficzna, programowanie w internecie